1- کلیه فعالیت های Rajat.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. بسیاری از هزینه های بدست آمده از این مجموعه صرف امورات فرهنگی ، خیریه و ….. می شود. شما کاربران عزیز نیز با این تصمیم گروه در توسعه ملی در جهات گوناگون سهیم هستید.
2- تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

3-در هنگام قطعی و اختلال اینترنت به هر دلیل در مدت زمان اشتراک کاربران تغییراتی لحاظ می گردد.
4- این وب‌سایت متعلق به ” گروه رجعت ” می‌باشد . دسترسی و استفاده شما از این سایت به منزله قبول قوانین مربوطه است که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.
5- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت  (رایگان-پولی) متعلق به “گروه رجعت ” بوده و  کپی، انتقال و فروش آن به غیر از نرم افزار های تولیدی مجموعه مشکلی ندارد. (خوهشا در موضوع نرم افزار ها کپی و کرک صورت نگیرد که هیچ گونه رضایتی نداریم و باعث از بین رفتن انگیزه گروه می شود )

هر گونه استفاده از تصاویر و مطالب سایت (در قالب بنر ، پوستر ، … و یا امور تجاری منصفانه) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

6- فروش نرم افزار های تولیدی ما در سایت های نظیر سایت ما و یا هر نوع دیگری عرفا و اخلاقا مشکل دارد و هیچ گونه رضایتی را به پیوست خود از جانب گروه ما ندارد.

در صورتیکه برای نرم افزار های تولیدی ما مشتری پیدا شد لطف کنید ایشان را به Rajat.ir  دعوت کنید.

7- “گروه رجعت ” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

8- می کوشیم در شرایط خاص اگر فایل ها از حساب کاربری شما حذف گردید در صورت امکان و اثبات خرید شما از مسیر های احراز هویت شده لینک های جدید و فایل های مربوطه را برای شما ارسال کنیم.

9- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت “گروه رجعت “، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند.