قوانین و مقررات رجعت گرافیک:

 1.   کلیه فعالیت های رجعت گرافیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران عزیز و قانون تجارت الکترونیک است . و استفاده و خرید از سایت رجعت گرافیک به منزله پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات رجعت گرافیک است.
 2. تمامی فایل های موجود درسایت به صورت تک فروش می باشد و کاربر پس از خرید فایل ؛ مالک و صاحب امتیازآن نیست و سایر کاربران نیز می توانند همان فایل را خریداری نمایند.
 3. هرگونه استفاده از فایل خریداری شده توسط کاربر مربوطه آزاد است .
 4. به منظور ارائه خدمات به هم میهنان عزیزمان فایل هایی به صورت رایگان در سایت منتشر می شود که مطابق قانون قبلی کابران مجاز به استفاده همه جانبه از آن هستند.
 5. وب سایت رجعت گرافیک متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افراد بازدید کننده و کابران خود است و از در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربران به سایرین به شدت پرهیز می نماید.
 6. ما همه روزه در حال ارتقا سطح کیفی امنیت سایت رجعت گرافیک هستیم اما دسترسی غیر مجاز به اطلاعات بازدید کنندگان و کاربران سایت رجعت گرافیک موجب پیگیری قضائی می شود و رجعت گرافیک در خصوص آن مسئولیت ندارد.
 7. با توجه به فضای آزاد اینترنت و عدم نتیجه بخشی 100 درصدی کنترل فایل ها و توجه به قانونی مالکیت انتشار محتوا ، فایل هایی که ناقض این قانون باشند پس از درخواست مالک با ارائه مستندات در اسرع وقت حذف می گردد.
 8. تاریخچه دانلود و اطلاعات خرید کاربران تا یک سال در دیتابیس باقی می ماند و بعد از یک سال حذف می شود
 9. در صورت بروز مشکل در دانلود و خرید هر فایل از قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و همچنین برای ارتباط سریع تر از سامانه پیامکی 021000786542 پیام خود را ارسال نمایید.
 10. شماره 02191303460 شماره تماس مستقیم مجموعه رجعت گرافیک است و در صورت نیاز به پاسخگویی هرگونه سوال قبل از خرید و یا پس از آن در ساعات 10 تا 20 هر روز می توانید ارتباط برقرار نمایید.
 11. سایت رجعت گرافیک در راستای ارائه بستر فروش فایل برای طراحان مبلغ 20 درصد از فروش آنها را به عنوان کارمزد برای خود کسر کرده و 80 درصد الباقی را به آنها پرداخت می کند.
 12. هزینه ارسال پیامک به مشتریان و مدیران فعلا برعهده سایت رجعت گرافیک است و هیچ هزینه ای به کاربران متحمل نمی شود.

چرا خرید محصول از رجعت؟

 • ارزیابی دقیق محصولات
 • تضمین اصالت محصول
 • ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده
 • سیستم تیکت پشتیبانی پیشرفته
 • دسترسی مادام‌العمر به فایل محصول
 • ارزیابی و نظارت پیوسته بر عملکرد فروشندگان
 • بهبود و توسعه سیستم متناسب با نیازهای کاربران