سانترال مجازی و تلفن ثابت مجازی

ما با ارائه خدمات تلفن ثابت مجازی، سانترال مجازی، تلفن گویای هوشمند و دفتر کار مجازی بدون نیاز به سخت افزار با آسان‌ترین و سریع‌ترین شیوه، به شما در توسعه کسب‌وکار و مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریانتان کمک می کنیم.

تمامی مکالمات به موبایل شما دایورت می‌شود یا می‌توانید در بستر اینترنت به تماس مشتریان خود پاسخ دهید و نیاز به هیچگونه سیم‌کشی یا اتصال دائم به اینترنت و یا خرید تجهیزات وجود ندارد!‌

تماس بدون نیاز به اینترنت

مهم نیست در کدام استان و شهر هستید با دفترکار مجازی مرصاد شما می توانید خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تهران (021)  و تمامی شهرستان های ایران را داشته باشید.

دریافت همزمان تماس نامحدود

تمامی تماس ها در صف تماس قرار گرفته و اگر خطی مشغول باشد، مخاطب بجای شنیدن بوق اشغال در صف تماس منتظر آزاد شدن خط گیرنده ها قرار می گیرد.

دریافت همزمان تماس نامحدود

با فعال کردن “دایورت تماس” در سیستم مرصاد هیچ تماسی بدون پاسخ نمی‌ماند، در صورت عدم حضور کارشناسان برای پاسخگویی تلفنی، تماس به صورت مستقیم با شماره موبایل تعریف شده برقرار می شود.

قابلیت ایجاد داخلی نامحدود

برخلاف تلفن سخت افزاری وُیپ، در سیستم ما برای ایجاد داخلی هیچ محدودیتی وجود ندارد . شما از این امکان می توانید برای شرکت های با پشتیبان ها و یا دپارتمان های فراوان استفاده کنید.

قابلیت ارسال و دریافت فکس

برای ارسال و دریافت فکس و یا شرکت در مناقصه ها نیازی به خرید فکس نیست ، شما می توانید در تلفن ابری مرصاد سرویس فکس مجازی را با شماره مجازی خود داشته باشید.

بدون نیاز به سخت افزار

طبق تنظیماتی که در سیستم مرصاد وجود دارد می‌توانید گزارشات تمامی تماس های روزانه و ماهانه و سالیانه را در پنل دفتر کار مجازی خود مشاهده کنید یا تنظیم کنید که گزارشات به صورت روزانه برای شما ارسال شود.

به هیچ وجه فرصت داشتن یک خط ثابت ابری را برای کسب کار خود از دست ندهید . سرویس ابری مرصاد همیشه در جیب شماست .

امکانات دفتر کار مجازی + تلفن گویا

با خرید سرویس دفتر کار مجازی و با اختصاص یک شماره ثابت که مالکیت دائمی آن به نام شما می‌شود، دیگر دغدغه تغییر شماره برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی برای فعالسازی نیست. با خرید خط تلفن ثابت مجازی شما می‌توانید بدون نیاز به سیم‌کشی تلفن ثابت با پیش‌شماره تهران و یا استان دلخواهتان داشته باشید و هزینه ‌ها را کاهش دهید.برخلاف سایر سرویس های دفتر کار مجازی امکان برقرار کردن تماس علاوه بر پاسخ دهی به تماس‌ها وجود دارد. امکانات بسیار کاربردی سرویس تلفن وُیپ همچون ضبط کلیه مکالمات به نظم و سامان‌دهی مدیریت مجموعه‌ها کمک کرده و به تنهایی می‌تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد.‌‌

ثبت درخواست مشاوره و خرید تلفن ثابت ابری مرصاد

لطفا با دقت فرم اولیه را تکمیل و از درج اطلاعات بیهوده و فاقد ارزش به شدت خود داری نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چرا سانترال مجازی مرصاد را انتخاب کنیم؟
بدون شک این مهم غیر قابل چشم پوشی است که شماره تلفن باید یکبار انتخاب شود، تغییر شماره تلفن یا سرویس‌دهنده ضعف بزرگی برای کسب و کارها می‌باشد. پس بایستی اولین انتخاب، آخرین و بهترین انتخابتان باشد. هر تماس که به دلیل ضعف سرویس دهنده قطع شود یک مشتری بالقوه را از دست خواهید داد.

خطوط تلفن ثابت رند مجازی به ۴ دسته برنزی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم تقسیم می شوند و قیمت این خطوط تلفن ثابت رند به ترتیب ۵۰۰ هزار تومان،۲,۵ میلیون تومان، ۴ میلیون تومان و ۵۰ میلیون تومان می باشد و هزینه خطوط تلفن ثابت مجازی عادی ۲۰۰ هزار تومان است. مالکیت تمامی خطوط دائمی بوده این خط در سازمان تنظیم مقررات به مالکیت شما ثبت می شود و از cra.ir نیز پیامک به شما ارسال خواهد شد.

پیش شماره تلفن مجازی مرصاد مطابق با پیش شماره هر استانی ارائه می شود . برای مثال :
استان تهران – 021                  استان البرز- 026               استان قزوین – 028
و….
و پس از پیش شماره 2 استان شما می توانید انتخاب کنید که کد میانی شما 9101  / 9130 باشد.
برای مثال 3040   9101   021 – 3040  9130  021

فعال سازی تلفن ثابت مجازی از 24 ساعت الی 72 ساعت کاری زمان می برد و یقینا اگر زمان سفارش شما بعد از ساعت 13 یک روز کاری باشد زمان فعال سازی 24 ساعت افزایش پیدا می کند.

بله 100 درصد.

یکی از بزرگ ترین مزیت های تلفن ابری مرصاد دریافت خط تلفن مجازی با پیش شماره تمام استان های کشور است .

سرویس تلفن ثابت ابری مرصاد تمام 31 استان کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران را پوشش می دهد.